Skočit na navigaci

Vzduchotechnika a klimatizace Uherské Hradiště, Zlín


větrání věřejných budov větrání rodinných domů průmyslová vzduchotechnika výroba vzduchotechnické potrubí dáváme vzduchu pohyb

Návrh projekce vzduchotechniky a klimatizace

navrh projekceDle vašich požadavků a finančních možností vám zpracujeme návrh řešení vzduchotechniky a klimatizace. V případě potřeby vám zpracujeme projekt pro stavební povolení i realizační projekt. Při návrhu vzduchotechniky a klimatizace pro daný prostor je zapotřebí se seznámit s jeho dispozicemi a jeho okolím. Na základě těchto podkladů a při dodržení legislativních nařízení je možné správně navrhnout ideální řešení pro daný prostor a finanční možnosti zákazníka. S ohledem na množství zařízení na trhu je možné navrhnout různé cenové varianty, které pak budou sloužit zákazníkovi pro možný pro něj optimální výběr.

Dále je možné provést posouzení návratnosti investice do provozně úspornějšího zařízení. Při návrhu je také možné přihlídnout v případě potřeby maximální úspory k využití stávajícího zařízení, u kterého by se provedla repase, což by vedlo ke snížení investičních nákladů.

  • zpracujeme návrh technického řešení vč. kalkulace investičních i provozních nákladů
  • zpracujeme projekt pro stavební povolení i realizační projekt
  • zpracujeme posouzení návratnosti investic do provozně úspornějšího zařízení

► HOTLINE

GSM: +420 603 233 543 GSM: +420 605 520 853

E-mail: info@podskubka-vzt.cz

► AKTUALITY

► NÁVŠTĚVNOST