Skočit na navigaci

Vzduchotechnika a klimatizace Uherské Hradiště, Zlín


větrání věřejných budov větrání rodinných domů průmyslová vzduchotechnika výroba vzduchotechnické potrubí dáváme vzduchu pohyb

O FIRMĚ

Firma Stanislav Podškubka se již od roku 1992, zabývá výrobou a montáží vzduchotechnického potrubí a zařízení jako jsou vzduchotechnika a klimatizace a s tím spojených doplňkových služeb. Firma se od 2.1. 2009 transformovala na právní formu PODŠKUBKA-VZT, s.r.o. se sídlem v obci Veletiny, okres Uherské Hradiště.

 

Za dobu své dvacetileté působnosti na trhu po celé České Republice jsme rozšířili portfolio zákazníků, se kterými nadále spolupracujeme. Základnu spokojených zákazníků se snažíme i nadále udržovat a rozšiřovat.

Značnou část získaných prostředků investujeme zpět do rozvoje firmy a ke zvyšování kvalifikace zaměstnanců a s tím i spojené zvyšování flexibility a kvality nabízených služeb, které vedou ke snížení jejich ceny. V dnešní době používáme jak při výrobě, tak při montáži vzduchotechnického potrubí a dalších zařízení technologie shodné s běžným evropským standardem pro maximální kvalitu a spokojenost zákazníka.

Záběr působnosti naší firmy je jak v průmyslových odvětvích jako jsou teplárny, lakovny, stolárny, svařovny, brusírny, hutní průmysl, atd., tak v občanské výstavbě a to hotely, restaurace, kavárny, bary, kuchyně, nemocnice, potravinářský průmysl, společenské sály atd. U každé zakázky se samozřejmě postaráme o všechny stupně realizace, a to od projektové dokumentace, až po finální zapojení, instalaci a následný servis.

 


► HOTLINE

GSM: +420 603 233 543 GSM: +420 605 520 853

E-mail: info@podskubka-vzt.cz

► AKTUALITY

► NÁVŠTĚVNOST