O nás

Firma Stanislav Podškubka se již od roku 1992, zabývá výrobou a montáží vzduchotechnického potrubí a zařízení jako jsou vzduchotechnika a klimatizace a s tím spojených doplňkových služeb. Firma se od 2.1. 2009 transformovala na právní formu PODŠKUBKA-VZT, s.r.o. se sídlem v obci Veletiny, okres Uherské Hradiště (Zlínský kraj).

Za dobu své dvacetileté působnosti na trhu po celé České Republice jsme rozšířili portfolio zákazníků, se kterými nadále spolupracujeme. Základnu spokojených zákazníků se snažíme i nadále udržovat a rozšiřovat.

Značnou část získaných prostředků investujeme zpět do rozvoje firmy a ke zvyšování kvalifikace zaměstnanců a s tím i spojené zvyšování flexibility a kvality nabízených služeb, které vedou ke snížení jejich ceny. V dnešní době používáme jak při výrobě, tak při montáži vzduchotechnického potrubí a dalších zařízení technologie shodné s běžným evropským standardem pro maximální kvalitu a spokojenost zákazníka.

Záběr působnosti naší firmy je jak v průmyslových odvětvích jako jsou teplárny, lakovny, stolárny, svařovny, brusírny, hutní průmysl, atd., tak v občanské výstavbě a to hotely, restaurace, kavárny, bary, kuchyně, nemocnice, potravinářský průmysl, společenské sály atd. U každé zakázky se samozřejmě postaráme o všechny stupně realizace, a to od projektové dokumentace, až po finální zapojení, instalaci a následný servis.